All for Joomla All for Webmasters

Wyniki VIII Mistrzostw Polski PIIB w brydżu sportowym 13-15.12.2019 r.

VIII MISTRZOSTWA POLSKI PIIB
W BRYDŻU SPORTOWYM

pod Patronatem Honorowym Prezesa PIIB Zbigniewa Kledyńskiego

 

W VIII Mistrzostwach PIIB w Brydżu Sportowym
udział wzięło 7 Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa
(Kujawsko-Pomorska, Łódzka, Małopolska, Mazowiecka, Podlaska, Śląska, Warmińsko-Mazurska)

Wyniki Mistrzostw:

Turniej indywidualny
1. Jakub Milkamanowicz - Warmińsko-Mazurska OIIB
2. Marek Kamelski - Mazowiecka OIIB
3. Zbigniew Gruszecki - Małopolska OIIB
4. Andrzej Bulanowski - Podlaska OIIB
5. Danuta Iwanus - Kujawsko-Pomorska OIIB
6. Bogusław Jarosz – Śląska OIIB
7. Marian Gacek – Śląska OIIB
8. Bogdan Tarnawski – Śląska OIIB
9. Andrzej Wojnarowski – Śląska OIIB
10. Janusz Kozula – Śląska OIIB
11. Mieczysław Madej – Śląska OIIB
12. Tadeusz Dudziak – Śląska OIIB
13. Mieczysław Kudźma – Podlaska OIIB
14. Piotr Wowkonowicz – Mazowiecka OIIB
15. Lechosław Piotrowski – Mazowiecka OIIB
16. Janusz Hamryszak – Śląska OIIB
17. Ryszard Iwanus – Kujawsko-Pomorska OIIB
18. Jerzy Ujma – Śląska OIIB
Tadeusz Szendzielarz – Śląska OIIB
19. Jan Ciulkin – Podlaska OIIB
20. Sławomir Stępniewski – Mazowiecka OIIB
21. Adam Łaszczotko – Mazowiecka OIIB
22. Dariusz Gelo – Mazowiecka OIIB
23. Jerzy Pawelec – Mazowiecka OIIB
24. Krzysztof Ciesiński – Śląska OIIB
Tomasz Branicki – Mazowiecka OIIB
25. Witold Starkiewicz – Mazowiecka OIIB
26. Bogdan Bialik – Śląska OIIB
27. Janusz Zagała – Śląska OIIB
28. Robert Derlatka – Łódzka OIIB
29. Andrzej Błachno – Podlaska OIIB
30. Piotr Nowara – Podlaska OIIB
31. Grzegorz Jackowski – Łódzka OIIB
32. Cezary Ejsmont – Warmińsko-Mazurska OIIB
33. Jan Wadowski – Mazowiecka OIIB
34. Tadeusz Owczarz – Śląska OIIB
35. Jacek Jurczyński – Małopolska OIIB
36. Janusz Karpowicz – Podlaska OIIB
37. Tomasz Baran – Śląska OIIB
38. Stanisław Nowak – Śląska OIIB

Turniej Par na IMPY – 22 pary
1. W.Ładowski -P.Nowara – Podlaska OIIB
2. A.Błachno - A.Balunowski – Podlaska OIIB
3. M.Madej-W.Puchała – Śląska OIIB
4. Zb.Gruszecki-J.Jurczyński – Małopolska OIIB
5. A.Bakalarz-K.Cios – Śląska OIIB
6. B.Tarnawski-J.Zagała – Śląska OIIB
7. J.Ujma-A.Wojnarowski – Śląska OIIB
8. C.Ejsmont-J.Milkamanowicz – Warmińsko-Mazurska OIIB
9. J.Galewski-M.Kudźma – Podlaska OIIB
10.J.Pawelec-T.Branicki – Mazowiecka OIIB
11.J.Wadowski-W.Starkiewicz – Mazowiecka OIIB
12.A.Łaszczotko-D.Gelo – Mazowiecka OIIB
13.J.Karpowicz-J.Ciulkin – Podlaska OIIB
14.P.Wowkonowicz-L.Piotrowski – Mazowiecka OIIB
15.B.Bialik-B.Jarosz – Śląska OIIB
16.T.Szendielarz-J.Kozula – Śląska OIIB
17.K.Ciesiński-T.Baran – Śląska OIIB
18.M.Kamelski-Sł.Stępniewki – Mazowiecka OIIB
19.St.Nowak-M.Gacek – Śląska OIIB
20.D.Iwanu-R.Iwanus – Kujawski-Pomorska OIIB
21.T.Owczarz-J.Hamryszak – Śląska OIIB
22.R.Derlatka-G.Jackowski – Łódzka OIIB

Turniej Par na MAXY- 20 par
1. P.Wowkonowicz-L.Piotrowski – Mazowiecka OIIB
2. K.Ciesiński-T.Baran – Śląska OIIB
3. M.Madej-W.Puchała – Śląska OIIB
4. M.Kudżma-J.Galewski – Podlaska OIIB
5. M.Gacek-St.Nowak – Śląska OIIB
6. J.Zagała-B.Tarnawski – Śląska OIIB
7. A.Łaszczotko-D.Gelo – Mazowiecka OIIB
8. A.Balunowski-A.Błachno – Podlaska OIIB
9. J.Ujma-A.Wojnarowski – Śląska OIIB
10. J.Pawelec-T.Branicki – Mazowiecka OIIB
11. J.Wadowski-W.Starkiewicz – Mazowiecka OIIB
12. D.Iwanus-R.Iwanus – Kujawsko-Pomorska OIIB
13. P.Nowara-W.Ładowski – Podlaska OIIB
14. M.Kamelski-Sł.Stępniewski – Mazowiecka OIIB
15. Zb.Gruszecki-J.Jurczyński – Małopolska OIIB
16. J.Karpowicz-J.Ciulkin – Podlaska OIIB
17. J.Milkamanowicz-C.Ejsmont – Warmińsko-Mazurska OIIB
18. G.Jackowski-R.Derlatka – Łódzka OIIB
19. J.Kozula-K.Cios – Śląska OIIB
20. J.Hamryszak-T.Owczarz – Śląska OIIB

Turniej drużynowy – 9 drużyn
1. Mazowiecka Okręgowa Izba – D.Gelo, A.Łaszczotko, M.Kamelski, S.Stępniewski
2. Śląska i Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba – A.Bakalarz, M.Gacek, C.Ejsmont, J.Milkamanowicz
3. Śląska i Kujawski-Pomorska Okręgowa Izba – K.Ciesiński,T.Baran, D.Iwanus, R.Iwanus
4. Śląska Okręgowa Izba- T.Szendzielarz,J.Wardas,J.Kozula,T.Dudziak
5. Podlaska Okręgowa Izba- A.Błachno,A.Balunowski,J.Galewski,M.Kudźma
6. Mazowiecka i Łódzka Okręgowa Izba- T.Branicki,J.Pawelec,R.Derlatka,G.Jackowski
7. Mazowiecka Okręgowa Izba- P.Wowkonowicz, L.Piotrowski,W.Starkiewicz,J.Wadowski
8. Śląska Okręgowa Izba- W.Puchała,M.Madej,B.Tarnawski,J.Zagała
9. Śląska Okręgowa Izba- E.Szenkelbach,K.Cios,J.Ujma,A.Wojnarowski

Kwalifikacja generalna
1. Andrzej Balunowski – Podlaska OIIB
2. Janusz Galewski – Podlaska OIIB
3. Mieczysław Madej – Śląska OIIB
Jakub Milkamanowicz – Warmińsko-Mazurska OIIB
5. Mieczysław Kudźma – Podlaska OIIB
Adam Łaszczotko – Mazowiecka OIIB
7. Marian Gacek – Śląska OIIB
Dariusz Gelo – Mazowiecka OIIB
9. Bogdan Tarnawski – Śląska OIIB
10. Marek Kamelski – Mazowiecka OIIB

Miejsca członków ŚlOIIB
15. Krzysztof Ciesiński – Śląska OIIB
18. Wiesław Puchała – Śląska OIIB
20. Janusz Zagała – Śląska OIIB
23. Jerzy Ujma – Śląska OIIB
28. Janusz Kozula – Śląska OIIB
33. Tadeusz Szendzielarz – Śląska OIIB
34. Tadeusz Dudziak – Śląska OIIB
44. Janusz Hamryszak – Śląska OIIB
50. Edwin Szenkelbach – Śląska OIIB
 
Sędzia zawodów – Adrian Bakalarz

 Serwis fotograficzny

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Media

 

 

 

 

 

Początek strony