All for Joomla All for Webmasters

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość, że 29 marca 2021r. odszedł na zawsze nasz Kolega Edmund (Maciek) Janic, Skarbnik Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa V kadencji

 

 

 

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość, że
 29 marca 2021r. odszedł na zawsze nasz Kolega Edmund (Maciek) Janic,
Skarbnik Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa V kadencji
 Jego śmierć zaskoczyła nas i pogrążyła w wielkim smutku.

Zaangażowany w pracę na rzecz śląskiego samorządu zawodowego inżynierów budownictwa pełnił w Śląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa odpowiedzialne funkcje. W obecnej kadencji był skarbnikiem izby i odpowiadał za gospodarkę finansowo-budżetową. Przez dwie kadencje, w latach 2010 - 2018 przewodniczył Okręgowej Komisji Rewizyjnej, a w latach 2006-2010 pełnił funkcję Sekretarza tejże komisji.  Kierując jej pracami dbał o działalność statutową, finansową i gospodarczą ŚlOIIB. Był też członkiem Krajowej Rady PIIB V kadencji. Odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego oraz Złotą Odznaką Honorową Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

W swojej pracy dał się poznać jako Człowiek kompetentny i sumiennie wywiązujący się z obowiązków. Bliscy współpracownicy cenili i lubili Maćka za wszystko, a przede wszystkim za to jakim był Człowiekiem. Brać inżynierska straciła nie tylko świetnego fachowca, ale życzliwego i zawsze gotowego do pomocy Kolegę. Dobrze było go mieć obok siebie.

”Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci”. O Maćku pamiętać będziemy zawsze.

 

 

 

 

Koleżanki i koledzy

ze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Warto zobaczyć

Informator

informator150
Bieżący numer:
InformatorSOIIB03 2021

 

bip logo

 

faq


Początek strony